حمل بار با کامیون، نیسان و وانت

حمل بار باکامیونبسته به حجم جابجایی شما

خدمات باربری زریبار در زمینه حمل بار و جابجایی اثاث منزل در هر حجم و تعدادی توانایی پشتیبانی بصورت 24 ساعت شبانه روزی را دارد. وقتی منظور از حجم بار میشود ذهن خود را محدود نکنید. ما در خدمت‌رسانی بدون مرز فعالیت داریم و این مرز در ابزار کاری ما نیز محسوب می‌شود.

علاوه بر جابجایی بار توسط کامیون، خاور، کامیونت با وانت و نیسان نیز امکان جابجایی بار با حجم و وزن کم فراهم است. چالش خیلی از کارفرمایان عدم دسترسی به یک وسیله نقلیه برای جابجایی بار با این مشخصات است زیرا در حال حاضر شرکتها یا از پیک موتوری استفاده میکنند و یا از ماشین با ظرفیت بالا مثل کامیون و کامیونت، اما این چالش نه تنها در حمل نقل‌های درون شهری بلکه در جابجایی های برون شهری نیز توسط شرکت باربری زریبار برای همیشه حل شده است. اگر قصد دارید برای حمل و نقل به شهرستان به صورت حرفه‌ای و ضمانت شده از خدمات باربری استفاده کنید ما امانت شما را بدست رانندگانی میسپاریم که به مسیرهای تردد و حتی ترافیکهای راه تسلط کافی دارند و پیش از حرکت مسیر را تفکیک میکنند تا مسیرهای کم پیچ و خمی برای حمل وسایل انتخاب شود.

اگر برای جابجایی از نیسان استفاده میکنید حتما بار شما وسایل سبک است پس مسیرهای پر پیچ و خم انتخاب ما نخواهد بود. و از همه مهمتر فصل جابجایی است! البته جای هیچ نگرانی نیست تمامی ماشین های حمل بار بصورت مسقف هستند و امکانات برای جابجایی وسایل سبک و مرتفع نیز فراهم است با انتخاب نیسان و وانت روباز.

همانطور که دیگر نیاز به اتلاف وقت در خیابان برای پیدا کردن وانت و نیسان نیست برای جابجایی و حمل بار با حجم زیاد نیز دیگر نیازی به انتظار نیست شما براحتی میتوانید با باربری زریبار تماس بگیرید و تمامی هماهنگی‌ها را بصورت تلفنی با کارشناسان ما انجام دهید.