جابجایی داخل شهری

جابجایی داخل شهری

مشاوره‌ای که بصورت 24 ساعت جهت جابجایی بار توسط گروه مجرب زریبار انجام می‌شود برای باربری و جابجایی‌های درون شهری شامل خدمات باربری اثاث منزل، اسباب کشی منازل و ادارات و یا حمل بارهای سنگین از کارخانجات و تولیدی‌ها با تکنیک‌های روز و توسط افراد متخصص انجام می‌شود.

پیش از شروع کار نیروهای مربوطه از محل شروع جابجایی بازدید رایگان به عمل می‌آورند آنها این زمان را می‌گذارند تا قبل از شروع کار از نحوه بسته‌بندی برای یک جابجایی صحیح مطمئن شوند. همکاران خبره و متعهد ما صرفا به قدرت بدنی خود تکیه نمی‌کنند آنها از دانش و تکنیک‌های روز جهت هر گونه جابجایی بهره‌مند هستند و بخاطر همین است که سرویس‌دهی توسط ما به تمامی مشتریان به نحو احسنت انجام میشود. بیمه باربری برای حمل نقل‌های درون شهری نیز 100 درصد تضمینی به مشتریان ارائه می‌شود این بیمه بصورت رایگان  است. ما معتقدیم وقت شما محترم است محترم‌تر از هزینه‌ای که برای دریافت خدمات حمل و نقل و باربری خودصرف کرده‌اید پس سعی میکنیم کیفیت و ارائه خدمات را هر چه بهتر و سریع‌تر در اختیارتان قرار دهیم.

استفاده از ابزار بسته‌بندی از جمله ضربه گیر، وکیوم، پتو و طناب‌های مخصوص حمل اسباب این اطمینان خاطر را به کارفرمای عزیز میدهدکه همه چیز در مقصد مثل مبدا تحویل داده می‌شود.

حضور سریع و بدون اتلاف وقت ماشین و نیرو در محل برای سرویس‌دهی نیز از دیگر اصولی است که به آن پایبند هستیم. البته سرعت عمل ما را از دقت و ظرافت در سرویس‌دهی غافل نکرده است مخصوصا در زمان رانندگی و جابجایی حتی با در اختیار داشتن خودروهای مناسب باربری و تیم متشکل از رانندگان مجرب و با احتیاط این تضمین را بشما می‌دهیم که بدون آسیب دیدگی تمامی بار شما تحویل داده خواهدشد. زیرا قبل از شروع و استخدام در مجموع زریبار آموزش‌های لازم به این عزیزان داده شده است.